📖 Prosincové vydání firemního magazínu Umění pohybu je již na světě, a tak pojďte společně s námi zavzpomínat na 10. ročník akce Kamion vánočních dárků dětem, která se letos uskutečnila ve dnech 13. a 14. 12. 2023. Za volant vánočně vyzdobeného kamionu usedl jako pokaždé nejzkušenější řidič Ivan Jurajda, který ve Šmídlu oslavil 31 let spolupráce. Více informací o akci naleznete na straně 3.

Vyzpovídali jsme Daniela Ďuriše, nového technického ředitele společnosti Šmídl, na téma profesní růst v rámci holdingu a výkonný ředitel společnosti NIKA, Vítězslav Kalous, přiblížil současně probíhající i budoucí investice do areálu v Hrochově Týnci.

V průběhu roku jsme uspořádali zajímavé semináře za účelem podpory edukace našich zaměstnanců. Je to jeden z benefitů, který kolegům poskytujeme. Máme radost, že je o semináře zájem.

Závěrem se podíváme na podpořené projekty v rámci charitativního projektu Umění podpory. Přečtěte si příběh malé Klárky, kterou jsme měli příležitost podpořit díky benefičnímu koncertu Hudba pomáhá.

U nás v holdingu se stále něco děje, buďte s námi v obraze😊.
Příjemné čtení.

Další novinky