Vlivná žena rodinné firmy Šmídl Holdingová Společnost, a.s. Martina Šmídlová, převzala ocenění, které uděluje společnost EY pod záštitou hejtmana Pardubického kraje, JUDr. Martina Netolického a nově také prezidenta republiky, Petra Pavla.

„Ráda bych poděkovala porotě, která udělila toto prestižní ocenění právě mně. Moc si toho vážím a přijímám ho s pokorou.
Plně si uvědomuji, že za úspěchem nestojí pouze má osoba, ale celý tým spolupracovníků, který společně se mnou a mým otcem buduje úspěšnou historii společnosti Šmídl.

Vážení kolegové, děkuji za pracovní nasazení, které do firmy vkládáte. Ne vždy byla naše cesta zalitá sluncem, překonali jsme řadu překážek, které nás však posunuly k cíli.“
Uvedla Martina Šmídlová.

Martiny cesta, z kariéry ve farmacii k vedení a spoluvlastnictví dopravně-logistického podniku, poukazuje na velké odhodlání. Rodinný podnik, lídr mezi českými firmami bez zahraničního kapitálu, provozuje 10 poboček a 3 logistická centra. Zaměstnává přes 800 zaměstnanců a provozuje flotilu více než 500 vozidel.

Porotu zaujala převážně svým přístupem k podnikání, péčí o zaměstnance, ale také svou náklonností k podpoře dobročinných aktivit.

Finále soutěže se uskuteční 6. 3. 2024 v pražském Žofíně. Vítěz bude reprezentovat Českou republiku v Monte Carlu.
Držíme palce!

Marketingový tým

EY Podnikatel roku 2023 Pardubického kraje Martina Šmídlová | Šmídl.cz EY Podnikatel roku 2023 Pardubického kraje Martina Šmídlová | Šmídl.cz

Další novinky