I v této těžké a nevyzpytatelné době nezastavujeme.

Aktuálně jsme rozšířili náš vozový park o další speciální techniku. Jedná se o podvalníkovou soupravu o nosnosti až 48 tun.
Podvalník je vybaven i pro nadrozměrnou přepravu, má výstražné cedule a majáky. Dále disponuje vyztuženými hydraulickými nájezdy a je možné ho rozšířit na ložné ploše a nájezdech až na 3,5 metrů. Využít se dá například pro přepravu pásových bagrů nebo zemědělských strojů.
Vlastí ložná plocha podvalníku je 9,3 + 6,2 metrů teleskop.

Věříme, že budeme moci poskytnout komplexní služby našim klientů a pokrýt tak každý jejich požadavek.

 Rozšíření vozového parku

Další novinky

Přestavba haly v České Třebové

26. 1. 2023|

V lednu jsme realizovali významný projekt pro jednoho z našich klientů. Jednalo se o přestavbu haly v České Třebové. V 38 přepravách jsme dopravili 1030 tun materiálu. Celkem šlo o 199 prvků. Využívali jsme klasická plata i vozy z řad našich speciálů (tříosá plata, teleskopy a A-stojany na stěny).

Vánoční kamion opět rozdával radost dětem

17. 1. 2023|

Již po deváté bylo v Holdingu Šmídl před Vánocemi obzvláště napilno. Zabalit a připravit stovky dárků, roztřídit je a připravit na předání. To byla během adventu popracovní náplň našeho týmu dobrovolníků. Jejich aktivity vyvrcholily 14. a 15. prosince, kdy jsme všechny dárky postupně rozvezli do stacionáře Berenika, nízkoprahového zařízení Naděje v Litomyšli, stacionáře Ústí nad Orlicí a do žamberské Cesty pro rodinu.

Umění pohybu 02/22

13. 12. 2022|

Poslední vydání letošního roku našeho firemního magazínu Umění pohybu je tu. Na co se můžete v aktuálním čísle těšit? Vyzpovídali jsme Miroslava Uhlíře, nového výkonného ředitele společnosti Šmídl s.r.o. Radek Odstrčil, generální ředitel zhodnotí uplynulý rok.  Podíváme

Od spojení firem Šmídl a NIKA Logistics uplynulo 5 let

18. 11. 2022|

V září roku 2017 se Holding Šmídl rozrostl o dopravní firmu NIKA Logistics, a.s. Od spojení dvou největších logistických firem ve východních Čechách uplynulo pět let a oběma značkám se pod společným vedením daří.  Kamiony