Na finálovém galavečeru soutěže EY Podnikatel roku, který se konal v Praze v paláci Žofín, se Martina Šmídlová, jednatelka a spoluvlastnice dopravně-logistické společnosti Šmídl, stala jednou z pěti finalistů. Firma dosáhla v loňském roce obratu 2,6 miliardy korun, což bylo o téměř 300 milionů více než v předchozím roce, navzdory nestabilitě na trhu. Martina Šmídlová je považována za jednu z nejvlivnějších žen v Česku a její úspěchy v podnikání byly významně oceněny nejen v rámci regionu, kdy získala titul EY Podnikatelka roku 2023 v Pardubickém kraji, ale i na celostátní úrovni svým postupem do finále​​​​.

Závěrečný galavečer, moderovaný Markem Ebenem, byl příležitostí pro setkání s inspirativními osobnostmi z podnikatelského sektoru. Podnikatel roku České republiky se pro rok 2023 stal Sotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holdingu, působícího v oblasti soukromé zdravotní péče. Sotirios Zavalianis byl oceněn za svůj přínos k rozvoji zdravotnických služeb v Česku, včetně práce s umělou inteligencí a rozvoje telemedicíny. Jeho společnost úspěšně provozuje řadu medicínských zařízení, včetně rehabilitačních nemocnic a centra duševní rehabilitace, což dokazuje jeho schopnost výrazně přispět k rozvoji českého zdravotnictví​​.

Účast v soutěži pro mě nebyla jen oceněním. Byla to příležitost se zastavit a ohlédnout za dlouhou cestou, kterou naše společnost za 34 let ušla. Mojí osobní vizí je nejen růst a úspěšnost společnosti ve finančních ukazatelích, ale i její společensky odpovědný přístup. Naše firma se zavazuje k podpoře regionu a svých zaměstnanců v jejich mimo pracovních aktivitách, které mají vliv na život v rámci celé komunity. Uvedla M. Šmídlová.

Marketingový tým

 

Další novinky