Dne 13. srpna 2022 jsme se s naší firemní posádkou, v barvách Šmídlu, vydali po roční pauze opět na závod dračích lodí na Pastvinskou přehradu.

V sobotu jsme se všichni sešli v 9:00 hod. u restaurace Na Pláži. Od 9:45-10:00 hod. nás čekala tréninková jízda a v odpoledních hodinách již samotný závod.

Letošního ročníku se zúčastnilo více firemních posádek než obvykle, ale i tak jsme obsadili krásné 4. místo ze 6. Do příštího roku potrénujeme a bedna bude jistá! Naše účast byla v letošním roce již sedmá.

Chtěli bychom moc poděkovat všem zúčastněným! Doufáme, že jste si akci užili a příští rok se znovu zúčastníte.
Velké poděkování patří také naší kapitánce lodi, paní Šmídlové, bez které by se akce neobešla.

Dračí lodě 2022

 

 

 

 

 

 

Marketingový tým

Další novinky

Přestavba haly v České Třebové

26. 1. 2023|

V lednu jsme realizovali významný projekt pro jednoho z našich klientů. Jednalo se o přestavbu haly v České Třebové. V 38 přepravách jsme dopravili 1030 tun materiálu. Celkem šlo o 199 prvků. Využívali jsme klasická plata i vozy z řad našich speciálů (tříosá plata, teleskopy a A-stojany na stěny).

Vánoční kamion opět rozdával radost dětem

17. 1. 2023|

Již po deváté bylo v Holdingu Šmídl před Vánocemi obzvláště napilno. Zabalit a připravit stovky dárků, roztřídit je a připravit na předání. To byla během adventu popracovní náplň našeho týmu dobrovolníků. Jejich aktivity vyvrcholily 14. a 15. prosince, kdy jsme všechny dárky postupně rozvezli do stacionáře Berenika, nízkoprahového zařízení Naděje v Litomyšli, stacionáře Ústí nad Orlicí a do žamberské Cesty pro rodinu.

Umění pohybu 02/22

13. 12. 2022|

Poslední vydání letošního roku našeho firemního magazínu Umění pohybu je tu. Na co se můžete v aktuálním čísle těšit? Vyzpovídali jsme Miroslava Uhlíře, nového výkonného ředitele společnosti Šmídl s.r.o. Radek Odstrčil, generální ředitel zhodnotí uplynulý rok.  Podíváme

Od spojení firem Šmídl a NIKA Logistics uplynulo 5 let

18. 11. 2022|

V září roku 2017 se Holding Šmídl rozrostl o dopravní firmu NIKA Logistics, a.s. Od spojení dvou největších logistických firem ve východních Čechách uplynulo pět let a oběma značkám se pod společným vedením daří.  Kamiony